Костринська територіальна громада
Костринська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області

Дата: 22.01.2024 11:47
Кількість переглядів: 35

Спільно з Центром молодіжної політики ми досягли важливого етапу у вирішенні проблеми нашої громади! 🌐💪

🔍 Наша проблема:

Протягом 2023 року в громаді було проведено дослідження, яке показало, що саме актуальне для молоді, які пріоритети в розвитку, в організації дозвілля бачить молодь, яких інструментів, ресурсів, обладнання для цього не вистачає. Пріоритетним для молоді Костринської громади є створення умов для розвитку, організації творчого та спортивного дозвілля, організації неоформальної комунікації між собою.

🚀 Наша ініціатива:

Створення молодіжного хабу в Костринській територіальній громаді. У перспективі на базі молодіжного ХАБу планується створити матеріальну базу для багатогранного розвитку молоді та задоволення їх потреб, щодо реалізації творчого, художньо-естетичного потенціалу та можливостей розвитку новітніх технологій ( поповнювати матеріали для розвитку та дозвілля).

🌟 Досягнення:

Створення та робота ХАБу дозволить молоді громади отримати необхідні знання та навички для розвитку активного громадянства, сприятиме поширенню проінформованості молоді про першочергові питання соціального розвитку громади, залученню молоді до прийняття рішень та розвитку громади. Будуть задоволені потреби молоді в комунікації та проведенні змістовного дозвілля, і розвитку навичок, які все більше стають затребуваними в сучасному суспільстві ( комунікаційні, менеджерські, лідерські, підприємницькі).

🙌 Ваш внесок важливий! Діліться своїми враженнями та ідеями для подальших поліпшень. Разом ми створимо гармонійне місце для всіх! 💙🌍

Цей проєкт створено @ГО «Центром молодіжної політики» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні @Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії @ForeignCommonwealthAndDevelopmentOffice. Програма реалізується Crown Agents @crownagents у партнерстві з International Alert @InternationalAlert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine @CrownAgentsinUA.