Лютянський старостинський округ

Староста Лютянського старостинського округу - КІРИК Ярослав Миколайович

Народився 25 серпня 1961 року в с. Люта. В 1968 році розпочав навчання в Лютянській середній школі. З 1976 по 1980 рр. навчався в Ужгородському технікумі електронних приладів. Після закінчення технікуму працював техніком конструкторського бюро заводу "Ерстед". В 1980році прийнятий на роботу техніком - лісником у Лютянське лісництво.  З 1987 року - майстер лісу Лютянського лісництва. У 1993 році поступив в Український державний лісотехнічний університет в м. Львові, який закінчив у 2001 році.  З 2009 по 2001рік працював спеціалістом з охорони лісу в ДП "Великорберезнянський лісгосп". З 2021 року займає посаду старости Лютянського старостинського округу №3 (с. Люта).