Торгівля людьми

Торгівля людьми – означає здійснення з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом загрози силою або її застосування, або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, або уразливості положення, або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.

11:57 28.03.2023

День похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

13:46 01.10.2021

Опитування-моніторинг

Відділом соціального захисту населення Костринської сільської ради , старостою Вишківського старостинського округу та робочою групою було здійснено опитування - моніторинг осіб похилого віку, інвалідів та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у селі  Вишка. Моніторинг був здійснений  для покращення якості надання соціальних  послуг, зокрема надання послуги "Догляд вдома"

09:51 18.06.2021