Костринська територіальна громада

Ветеранський простір "ВДОМА"

Дата: 18.04.2024 13:54

Фото без опису

На території  Костринської сільської ради наразі працює Комунальний заклад „Ветеранський простір ВДОМА” Закарпатської обласної ради для забезпечення соціального захисту та надання соціальних послуг учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих, а також членам сімей осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, у тому числі особам, які повернулися з полону. Основними завданнями діяльності Комунального закладу „Ветеранський простір ВДОМА” Закарпатської обласної ради є вирішення питань соціального захисту, юридичної підтримки, земельних та житлових питань, соціальної та психологічної адаптації ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих, у тому числі осіб, які повернулися з полону, супровід у питаннях із реабілітації, лікуванням, працевлаштуванням, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Наразі дуже важливою складовою є наявність  Комунального закладу „Ветеранський простір ВДОМА” Закарпатської обласної ради в нашій територіальній громаді для розв’язання актуальних соціальних питань ветеранів, членів їх сімей, членів сімей загиблих та зниклих безвісти, осіб, які повернулися з полону та є критично важливою для забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.