Костринська територіальна громада
Костринська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області

конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 26.04.2021 15:54
Кількість переглядів: 414

         Додаток

до розпорядження сільського голови

23.04.2021 №74-к

 

Костринська сільська рада
Ужгородського району Закарпатської області
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

спеціаліста І категорії – юрисконсульта відділу персоналу, організаційної роботи та правового забезпечення

Костринської сільської ради

 

Вимоги до учасників конкурсу:

На посаду спеціаліста І категорії – юристконсульта відділу персоналу організаційної роботи  та правового забезпечення Костринської сільської ради призначається особа, яка має вищу юридичну освіту не нижче ступеня бакалавра, вільно володіє державною мовою. Без вимог до стажу роботи

         Повинен знати: Конституцію України; закони України  „Про місцеве самоврядування в Україні?, „Про службу в органах місцевого самоврядування?, „Про державну службу?, „Про запобігання  корупції? та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління, інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки,  основні програми роботи на комп’ютері.

         Особи котрі відповідають вимогам та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Костринської сільської ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження служби;
 • згоду на збір та обробку персональних даних;
 • заповнену особову картку форми П 2-ДС;
 • дві фотографії розміром 4X6см;
 • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію ідентифікаційного коду;
 • копію трудової книжки;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (при його наявності).

 

Особи, які працюють у органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти участь, зазначених документів до заяви не додають.

   Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надає Костринськасільська рада. Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад службовців органу місцевого самоврядування, кандидати складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України „Про службу в органах місцевого самоврядування?, „Про запобігання корупції?, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які визнані в установленому порядку недієздатними;мають судимість,що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування; у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам; позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін; в інших випадках установлених законами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:с. Кострино, 47(каб. 1).                                                     

Відповідальна особа – головний спеціаліст відділу персоналу, організаційної роботи та правового забезпечення сільської радиІвановчик Тетяна Михайлівна.

  За додатковою інформацією звертатись за адресою: с. Кострино, 47(каб. 1).

 

 

 

Секретар сільської ради                                                               Тетяна ЗАЯЦЬ

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь