Шановні працівники культури і майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 09:36

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування Вашого професійного свята!!!

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури.

Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благаполуччя.
Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.

З повагою,

голова Костринської сільської ради, колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту