Шановні жителі громади!!!

Дата: 06.04.2022 10:07

Шановні жителі громади!!!

У зв’язку з тим,що вранці 24 лютого 2022 року росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення на нашу державу, Костринська сільська рада об’єднаної територіальної громади звертається з проханням, усіх небайдужих громадян, щодо надання допомоги постраждалому населенню : газові балони, супові та борщові набори,  картоплю.  Ця допомога буде відправлена для жителів міст Харків та Запоріжжя. Переконливо просимо усіх людей  віднестись з порозумінням  у наданні допомоги.

Збір допомоги буде здійснюватись на території сіл нашого ОТГ транспортними засобами депутатами  нашої громади  з п’ятниці 08.04.2022 р., до неділі  10.04.2022 р.

Контактні телефони   відповідальних осіб:

Черевка В.М. – 0954801473;

Гайданка В.В. – 0953319251;