Костринська територіальна громада
Костринська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області

Увага!!! Довідка про склад сім’ї не видається

Дата: 18.03.2024 11:53
Кількість переглядів: 74

До відома установ, які продовжують вимагати довідку про склад сім’ї, від жителів громади, що такий документ скасували.

Зараз для підтвердження зареєстрованого/задекларованого місця проживання можна отримати "Витяг про місце проживання з реєстру територіальної громади.

Кабінет Міністрів прийняв шість постанов про скасування вимог щодо надання довідки про склад сім'ї для отримання певних адміністративних послуг.  А отже, чинним законодавством не передбачено отримання такої довідки, а також не визначено орган, який видає таку довідку. Крім того, форма довідки про склад сім'ї втратила чинність згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2019 року № 1106.

У зв’язку з цим Центр надання адміністративних послуг Костринської ТГ не видає довідок про склад сім'ї.

Звернувшись у ЦНАП, можна отримати довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Для отримання такої довідки необхідно мати документи:
- паспорти усіх зареєстрованих у будинку осіб;
- документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
- свідоцтво про народження (дітей до 14 років);
- правовстановлюючі документи на житло.

А родинні відносини між зареєстрованими особами посвідчуються свідоцтвами про народження, шлюб.
       Фото без описуУ випадку, якщо родинні відносини підтвердити свідоцтвами неможливо, то факт родинних відносин підтверджується судом.