Порядок заготівлі природних рослинних ресурсів на території громади

Дата: 11.07.2024 12:23

Фото без опису

Порядок заготівлі природних рослинних ресурсів на території громади розроблений відповідно до пункту 22 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 11 Закону України “Про рослинний світ”, статті 43 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» з метою посилення контролю в галузі охорони, збереження, раціонального використання природних рослинних ресурсів, контролю за повнотою сплати необхідних платежів до бюджетів.

Дозвіл на заготівлю природних рослинних ресурсів, прийом та реєстрацію необхідних для видачі дозволу документів здійснює «Центр надання адміністративних послуг» Костринської сільської ради.

Перелік документів для отримання дозволу на заготівлю (закупку) в населення дикоростучих плодів, ягід, грибів:

1. Заява на видачу дозволу;
  2. Витяг із єдиного державного реєстру, виданий державним реєстратором;
  3. Копія статуту підприємства (для юридичних осіб), копія паспорту та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб) підприємців;
  4. Розрахунок збору лісових ресурсів місцевого значення;
  5. Копії платіжних документів про авансову сплату збору за спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення на сезон заготівлі поточного року.