Реєстрація на участь в заході «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 20.05.2024 12:50

Шановні мешканці громади!

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» (далі – Організація) висловлює Вам повагу та повідомляє про наступне.

Організація реалізовує проєкт «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

23 травня 2024 року об 11:00 відбудеться презентація результатів та кращих практик проєкту.

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародні організації, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, всеукраїнських об’єднань профспілок та організацій роботодавців, наукових установ, громадських організацій. Запрошуємо Вас долучитися до заходу.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVusinOiILbmp3iJBNpBirXIHViTNNYiUru8sfdtBJcaFmpA/viewform

У разі запитань звертайтесь до: -

- Координаторки проєкту Ольги Ілюшко (тел. 068 655 80 80, 063 332 04 68);

- Юриста проєкту Дмитра Посунька (тел. 068 954 26 94).

Посилання для участі на платформі ZOOM буде надіслано на зазначену у реєстрації електронну адресу безпосередньо перед початком заходу.Фото без опису