Дата: від до Скинути

Скріпи свій дух — вривайся у вирішальну битву!  Набір до лав Третьої штурмової бригади триває.

Скріпи свій дух — вривайся у вирішальну битву! Набір до лав Третьої штурмової бригади триває.

Бойовий підрозділ, у якому ти знайдеш своє істинне призначення та відчуєш справжній дух побратимства. Тебе супроводжуватимуть кращі військові інструктори та досвідчені командири.

09:33 25.03.2024

Національна Волонтерська Платформа

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою розбудови громадянського суспільства, та відбудов країни, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі.

16:37 21.03.2024

ПОТРІБНА ДОНОРСЬКА КРОВ

Забір крові у Костринській ТГ відбудеться 14 березня 2024 року, в приміщенні амбулаторії с. Кострина з 9:00 до 13:00. Просимо всіх небайдужих долучитися до акції збору крові ! Ваша кров може врятувати багато життів наших Захисників! Докладаймо всі свої зусилля, щоб наблизити перемогу!

20:56 11.03.2024