Костринська громада
Закарпатська область, Ужгородський район

​​​​​​​Новини Служби у справах дітей

Соціальний захист дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування

Протягом вересня 2021 року, службою у справах дітей Костринської сільської ради разом зі старостами, було проведено рейди «Вулиця» в селах територіальної громади, де проживають діти, які зараховані на цілодобове перебування до Великоберезнянської санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради,з метою організації роботи із забезпечення прав і найкращих інтересів та соціальної підтримки сімей відповідно до їх потреб, подолання або оптимізації обставин, через які виникла потреба  в цілодобовому перебуванні дитини у відповідному закладі.

11:11:22 30.09.2021

Патронатна сім’я

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.

11:07:37 30.09.2021

Засідання комісії

29 липня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини  на базі Костринської сільської             ради.

10:05:21 02.08.2021

Патронат над дитиною

Патронат над дитиною є однією із нововпроваджених форм сімейного виховання в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

11:09:15 06.07.2021

Щодо перебування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов

У відповідності до пункту 15 Правил обліку громадян, що потребують поліпшенян житлових умов та надання їм житлових приміщень, діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,які досігли 16 років, а також особи з їх числа беруться відповідними органами місцевого самоврядування на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов ,за місцем походження або проживання до влаштування в сім'ї громадян, заклади для дітей - сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.

14:07:34 24.05.2021