Соціальний захист дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування

Дата: 30.09.2021 11:11

Протягом вересня 2021 року, службою у справах дітей Костринської сільської ради разом зі старостами, було проведено рейди «Вулиця» в селах територіальної громади, де проживають діти, які зараховані на цілодобове перебування до Великоберезнянської санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради,з метою організації роботи із забезпечення прав і найкращих інтересів та соціальної підтримки сімей відповідно до їх потреб, подолання або оптимізації обставин, через які виникла потреба  в цілодобовому перебуванні дитини у відповідному закладі.

Питання щодо наявності чинників, що можуть зумовити складні життєві обставини в цих сім’ях та вжиття заходів, передбачених «Порядком забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження» затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 585, буде внесено на розгляд комісії з питань захисту прав дитини Костринської сільської ради.