35 -ті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 11:37

26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Катастрофа на атомній електростанції перетворила місто Прип'ять і 30 км поліських лісів, на зону відчудження. Покинуту і небезпечну, на сотні років. Близько 116 000 людей отримали статус переселенців і більше 6 000 – ліквідаторів. Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків.

З нагоди цієї дати таза ініціативи Костринськогоголови сільської ради -Черевка Василя Миколайовича, відбулася зустріч зучасниками Чорнобильської АЕС , які проживають на території громади. Були вручені подяки тазаслухані розповіді про героїчну роботу ліквідаторів аварії. Згадали перебіг тих подій, поговорили з очевидцями,роздивились світлини по даній тематиці. Хвилиною мовчання було вшановано память героїв.