Проведення суботника

Дата: 28.04.2021 12:12

Керуючись Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно розпорядження в.о. голови державної адміністрації « Про благоустрій населених пунктів» , проведення акції «Ужгородщина – чисте довкілля», місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій району та відповідно до розпорядження  голови Костриської сільської ради «Про проведення суботника з благоустрою населених пунктів та підтримання належного санітарного стану на території ради до травневих свят»    27 квітня 2021 року працівниками сільської ради було проведено суботник по впорядкуванню та благоустрою території   Костринського ОТГ По результатам роботи випиляно зарослі дерева, вигребено сухолистя та зібрано сміття.

Голова  ОТГ - Черевка В.М., в черговий раз показав, що він вміє не лише  справедливо керувати, а й працювати на користь своєї громади.

Також виносимо велику вдячність небайдужим жителям нашої громади, котрі прийняли участь у суботнику: Заєць Василь, Бегені Іван, Чурей Михайло.