онлайн захід "Expert Talks"

Дата: 13.05.2021 15:07

Відповідно до листа Офісу з просування експорту в Україні спільно з PwC в Україні від 06.05.2021 №б/н, доводимо до відома наступну інформацію.

19 травня 2021 року на онлайн-платформі ZOOM відбудеться онлайн-захід «Expert Talks. Підготовка для отримання статусу авторизованого економічного оператора: практичні поради експертів».

На зазначеному заході можна дізнатись про успішний досвід першої компанії зі статусом АБО (авторизований економічний оператор) та отримати необхідні рекомендації з підготовки, щоб у майбутньому мати можливість використовувати всі переваги та спеціальні спрощення статусу АЕО при митному оформленні товарів.

Реєстрація триває до 15:00, 18 травня 2021 року. Зареєструватись можна за посиланням :https://docs.aooHle.com/forms/d/e/l FAlpOLSfWnN8iT6waQnvC7vDSe