Зустріч з представником Пенсійного фонду

Дата: 08.06.2021 13:29

8 червня 2021 року відбулася зустріч  з уповноваженою особою відділу обслуговування громадян №8 ( сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області - Сподарик О.Ю.

В ході зустрічі обговорено багато важливих питань щодо прийому документів. Представницею Фонду надана інформація про дистанційні форми звернення, про переваги Веб порталу Пенсійного фонду України,  роз’яснення щодо механізму подання заяв на призначення пенсії “в один дотик”, перерахунку пенсій, як замовити пенсійне посвідчення дистанційно. Також, звернули увагу на формування довідок про розмір пенсії, довідок форми ОК5 та ОК7.

Під час проведеного заходу особливу увагу приділили новій можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, а саме Електронній трудовій книжці. Завдяки цьому сервісу громадяни в подальшому зможуть переглядати відомості про свою трудову діяльність за будь-який час.

“Сервісом “Електронна трудова книжка” можуть користуватися не лише застраховані особи, а їх роботодавці. Запровадження проведення сканування  трудових книжок на підприємстві,  в подальшому дозволить призначати громадянам  пенсію в автоматичному режимі. ” – наголосила Олеся Юріївна.

Мета цієї зустрічі – це загальна допомога у співпраці, наданні консультацій та роз’яснень у сфері пенсійного законодавства. Така співпраця дасть змогу вирішувати проблемні питання та подовжить позитивні трудові відносини у подальшому.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)