Позачергове засідання  сьомої сесії

Дата: 09.12.2021 10:20

08 грудня 2021 року  відбулось позачергове засідання  сьомої сесії VІІІ скликання Костринської сільської ради, яку провів голова сільської ради Василь Черевка. Серед запрошених  на засіданні позачергової сесії був депутат обласної ради VІІІ скликання   Ярослав Шукаль, начальники відділів та старости старостинських округів сільської ради.

До початку роботи засідання позачергової сесії  голова сільської ради Василь Черевка привітав всіх присутніх депутатів та запрошених з Днем місцевого самоврядування в Україні. Від імені голови Закарпатської обласної ради  Володимира Чубірки  депутат обласної ради  Ярослав Шукаль вручив грамоти Закарпатської обласної ради секретарю Костринської сільської ради Тетяні  Заяць, депутату сільської ради Павлув Василю та старості Вишківського старостинського округу Василю Гайданку. Урочисто було  також відзначено та нагороджено грамотами Костринської сільської ради  депутатів Петра Сіку , Яну Гойзан, Миколу Кірика, працівників сільської ради Ірину Ватраль , Юлію Чурей , Марину Бегені , Ярослава Бобрика, старосту Лютянського старостинського округу Ярослава Кірика та  старосту Солянського стfростинського округу Опаленика В.Ю.