Закуплено автоматичний гематологічний аналізатор

Дата: 27.01.2022 15:42

Сьогодні, 27 січня 2022 року для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Кострино було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор для загального аналізу крові та сечі . Цей комплексний аналізатор придбано за рахунок співфінансування директора КНП "Великоберезнянського центру первинної медико - санітарної допомоги" Ужгородської районної ради Т.Цибика (150000 грн.) та Костринської сільської ради (50000 грн.) Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА разом з головою Ужгородської районної ради Юрієм Фрінцком відвідали амбулаторію КНП «Великоберезнянського центру первинно медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» села Кострино Костринської територіальної громади. Очільники району урочисто передали амбулаторії ноутбук та сучасне медичне обладнання, зокрема гематологічний автоматичний аналізатор для якісних досліджень крові та сечі.