Про внесення змін до рішення I сесії VIII скликання

07.03.2022 №405)

07542000000

(код бюджету)

Відповідно до статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23,78 Бюджетного кодексу України та враховуючи лист фінансового відділу          Костринської сільської ради від 14  лютого 2022 року №08-06/37 «Висновок про обсяг залишку коштів сільського бюджету на початок 2022 року», Костринська сільська рада  вирішила:

Затвердити зміни до обсягу на 2022 рік:

видатків сільського бюджету за головними розпорядниками коштів (спрямування частини залишку коштів, що утворився на початок 2022 року), згідно з додатком 2.1 до цього рішення;

дефіциту за загальним фондом сільського бюджету згідно з додатком 1 до цього рішення;

2. Затвердити зміни до додатку 3 рішення сільської ради «Про бюджет Костринської сільської територіальної громади на 2022 рік»-«Розподіл видатків сільського бюджету на 2022 рік» згідно з додатком 2 до цього рішення;

3.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

4. Затвердити зміни до розподілу витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм згідно з додатком 3 до цього рішення.

5.Додатки 1-4,2.1 до цього рішення є його невід`ємноючастиною.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань  фінансів та планування, соціально-економічного розвитку .

Сільський  голова                                                     Василь ЧЕРЕВКА