Дата: 13.05.2022 10:38

до рішення сесії

від 13.05.2022 №

Про цільовий фонд Костринської сільської ради

1. Загальні положення

1. Положення про цільовий фонд Костринської сільської ради розроблено відповідно до Коституції України, ст. 64,68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Бюджетного кодексу України та інших законодавчих актів.

1.2. Цільовий фонд Костринської сільської ради (далі-Цільовий фонд)-є складовою частиною спеціального фонду бюджету сільської ради та використовується за цільовим призначенням. Джерелом надходження , створюється за рахунок залишку коштів спеціального фонду  та поточних надходжень відшкодувань від втратземель сільськогосподарського призначення, екологічних коштів та спрямовується на фінансування видатків на вирішення питань соціально-економічного розвитку громади, становлення і розвитку місцевого самоврядування, участі органів місцевого самоврядування у розв»язанні питань загальнодержавного значення.

1.3. Порядок формування і використання коштів цільового фонду визначається цим Положенням.

1.4.  Кошти цільового фонду є складовою частиною спеціального фонду сільського бюджету та фінансовою і матеріальною основою місцевого  самоврядування.

Кошти акумулюються на окремих рахунках у відділенні державного казначейства по дохідних рахунках.

1.5. Видатки з Цільового фонду обліковуються на рахунках за кодами бюджетної класифікації видатків в розрізі головного розпорядника коштів.

2. Мета та завдання

2.1. Цільовий фонд утворюється з метою формування фінансової основи, що є складовою частиною спеціального фонду бюджету.

2.2. Основне завдання цільового фонду – фінансування заходів, спрямованих на вирішення питань в інтересах громади.

3. Джерела та порядок формування Цільового фонду .3.1. Дохідна частина цільового фонду формується за рахунок:

-відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва;

- збору за забруднення навколишнього середовища;

-інших надходжень, визначених відповідно до рішень сесії сільської ради;

3.2.Кошти, вказані у пункті 3.1, зараховуються на спеціальний рахунок сільського бюджету, відкритого у управлінні Державної казначейської служби у Великоберезнянському районі.

3.3. Не використані протягом року кошти Цільового фонду вилученню не підлягають  і переносяться  на наступний бюджетний період.

4. Використання коштів цільового фонду

4.1. Використання коштів Цільового фонду здійснюється на підставі рішення сесії сільської ради відповідно до розроблених та затверджених програм.

4.2. Кошти цільового фонду використовуються   на проведення заходів з питань природоохоронних заходів, заходів з впорядкування земель, проведення інвентаризації земель, грошової оцінки та інших заходів,

4.3. Заходи щодо охорони навколишнього природного середовища, охорони водойм, озеленення території  та інших заходів.

5. Звітність та контроль за використанням коштів Цільового фонду.

5.1.Головні розпорядники коштів щоквартально звітують про надходження та використання коштів Цільового фонду постійній комісії з питань фінансів та планування, соціально-економічного розвитку.

5.2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань  фінансів та планування, соціально-економічного розвитку .

Секретар сільської ради                 Тетяна ЗАЯЦЬ