Цифрова грамотність

Дата: 27.05.2022 07:55
Кількість переглядів: 2009

Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності українців, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року Про Стратегію кібербезпеки України” облдержадміністрація повторно надсилає рекомендації для територіальних громад із проханням долучитися до всеукраїнської кампанії підвищення цифрової грамотності громадян. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проект охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність Цифрограм.