День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 09:51

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися житла, виїхали з рідних домівок. Зазвичай, до війни, в цей день, всі готували розважальну програму для дітей, у школярів починалися літні канікули, і вони разом з батьками, відвідували виставки, кафе, парки чи атракціони Цього року, нажаль, все по іншому, свято пройде в умовах війни. Офіційної програми заходів не буде, але це не заважає нам привітати наших діток вдома, пригорнути, розважити в силу наших можливостей.

Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом! Вітаю з Днем захисту дітей! Бажаю благополуччя в кожну сім’ю. Щасливих щирих дитячих очей. Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!...

Костринської сільської ради