Дякуємо за турботу

Дата: 12.07.2022 09:08
Кількість переглядів: 1986

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомогиКостринська територіальна громада та внутрішньо переміщені особи, які проживають на території даної громади висловлюють  слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу Радіону Кіштулинцю та Наталії Кабацій. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.