Збережемо кіловати і Україну!!!

Дата: 25.10.2022 15:34

Шановні краяни!

Ворог продовжує бити по об’єктах енергетики з метою знищення можливості генерації електроенергії.

Через  руйнації  на ТЕС, спричинених ударами терористів, у країні виникла складна ситуація з постачанням електрики.

З 20 жовтня 2022 року по ВСІЙ країні введено обмеження щодо постачання електроенергії  та  віялове вимкнення зокрема і у Закарпатській області.

Обов’язок кожного – максимально обмежити використання електроенергії, це допоможе стабілізувати енергосистему, а також мінімізує можливість вимушеного вимкнення світла

Наполягаємо  зменшити користування енергозатратними приладами: пральними машинами, бойлерами, кондиціонерами, обігрівачами, електрочайниками та електроплитами. Необхідно також вимикати зайве світло в приміщеннях, перенести господарські роботи на денний час.

Підприємцям необхідно дотримуватися заходів з енергозбереження. Вимикайте освітлення і зовнішню ілюмінацію.

Сподіваємося на взаєморозуміння. Збережемо кіловати і Україну!!!