Дата: 04.04.2023 09:09

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 26 квітня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар «Велорух:як стати веломентором. Презентація навчально-методичного посібника». Для участі у семінарі просимо обов’язково зареєструватися за покликанням https://forms.gle/sXFU7sdkLjQtpPeCA Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, U-Cyclе (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «Ukraine Active». До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб. Участь безоплатна. Початок: 26 квітня о 14:00. Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС. Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.