З днем матері!

Дата: 15.05.2023 10:21

Дорогі наші матері! Любі жінки!

Традиційно у другу неділю травня відзначається День Матері. Слово “мама” для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Українська мати здавна символізує берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра. Бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, виплекане вашими лагідними серцями і дбайливими руками, повсякчас зігрівало ваших рідних, щоб діти дарували вам ласку і повагу, а добро, яке ви невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього - благословення! Зичу Вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини.

Низький, доземний вам уклін, дорогі Матері!

З повагою, Костринський сільський голова Василь Черевка.