«Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

Дата: 20.05.2023 22:25

Фото без описуФото без опису

19 та 20 травня у рамках проєкту "Людський вимір", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, були проведенні  тренінги для представників Костринської громади з теми:" Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад. Збір даних".

Цей проєкт є важливим кроком у розвитку громади та впровадження нових технологій в управління на місцевому рівні.Отримані знання та навички стануть у нагоді для подальшої роботи Костринської громади.

Впродовж двох днів ми навчилися збирати дані, які потім доцільно будемо використовувати при прийнятті рішень у громаді.Заняття були проведенні в атмосфері активної взаємодії,а також  були обговоренні найбільш важливі і нагальні потреби та спільна розробка планів дій щодо їх вирішення. Учасники тренінгів вчилися працювати в команді, подавати цікаві ідеї.

По завершенні, представники громади отримали сертифікати про участь в тренінгах від організаторів.

Щиро вдячні координаторці проекту у Закарпатській області Ларисі Бичковій  та тренеру Анжелі Старовойтовій  за цікаву подачу матеріалу та чудову комунікацію з учасниками.

Очікуємо на наступні тренінги та сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю!