Оголошення про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Костринської сільської ради.

Дата: 09.10.2023 20:31

про початок роботи над проектом місцевого плану управління

відходами Костринської сільської ради

Костринська сільська рада повідомляє про початок роботи над проектом місцевого плану управління відходами Костринської сільської ради.

Проект розробляється на виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України ,,Про управління відходами”, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 947 ,,Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами”.

Місцевий план управління відходами - документ державного планування, що містить комплекс взаємозв’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма зацікавленими виконавцями, спрямованих на забезпечення сталого управління відходами в населених пунктах в межах території сільської ради з урахуванням принципів співробітництва органів місцевого самоврядування, сформованих на підставі оцінки поточного стану сфери управління відходами та вже розроблених моделей.

Інформуємо, про утворення робочої групи з розробки місцевого плану управління відходами Костринської сільської ради.

Пропозиції щодо включення кандидатур до складу робочої групи від вчених, науковців, фахівців, представників громадськості прохання надсилати на адресу Костринської сільської ради, 89022 Закарпатська обл., Ужгородський район, с. Кострино, 47; електронна пошта: kostrino@ukr.net.

Строки подання заявок: до 10 листопада 2023 року.

Строки і форма подання пропозицій до проекту місцевого плану: пропозиції приймаються до 17 листопада 2023 року у письмовому виді з обґрунтуванням.