Загальна інформація відділу соціального захисту населення

Дата: 01.03.2024 11:36

Відділ соціального захисту населення Костринської сільської ради  було створено 20 січня  2021 року рішенням І сесії Костринської сільської ради  VІІІ скликання (четверте пленарне засідання) № 69

Склад відділу - 3 працівники:

• начальник відділу;
  • головний спеціаліст (2 штатні одиниці);

Метою відділу є забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг сім’ям/ особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Надання населенню громади соціальних послуг як безпосередньо, так і через мережу комунальних підприємств, установ і закладів.

Основними завданнями відділу є розроблення та організація виконання:

• програм надання одноразової матеріальної допомоги на поховання деяких категорій населення громадян Костринської сільської ради в  2023-  2025 роки»;
  • програм Компенсація   фізичним особам, які надають соціальні   послуги   з догляду на непрофесійній основі на 2023-2025 рік »;
  • програм «Підтримка учасників АТО , ООС,  та учасників бойових  дій, ветеранів війни,військовослужбовців  та членів їх сімей на 2023-2025  роки»;
  • програм на поховання померлих безрідних, одиноких громадян,  громадян, від поховання яких відмовилися рідні на 2023-2025  роки;
  •   програму  соціальної підтримки громадян Костринської сільської ради  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на  2023-2025 р.;
  •  програму надання одноразової матеріальної допомоги жителям   Костринської ОТГ, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування на 2023-2025 роки .

Начальник відділу зі спеціалістом відділу соціального захисту населення здійснюють прийом документів для призначення і виплати  соціальної допомоги, компенсацій, житлових субсидій, надання пільг, інших грошових соціальних виплат  у приміщенні сільської ради в центрі надання адміністративних  послуг    за адресою: Кострина,47 Ужгородського району Закарпатської області.

Графік прийому громадян:

День прийому

Години прийому

П’ятниця

Контактний телефон:   066259989

У суботу та неділю прийом громадян не здійснюється