Щодо проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Дата: 29.04.2024 13:35

Протягом травня 2024 року на території Закарпатської області планується проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Даний захід буде здійснюватися відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Україні на 2024 рік.

Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей. Хвороба уражає центральну нервову систему з ознаками поліоенцефаломіеліту, супроводжується паралічами і без лікування завжди закінчується смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні собаки та безпритульні тварини, однак основним джерелом вірусу сказу є червона лисиця.

Звертаємось до мешканців області із порозумінням віднестися до проведення заходів з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, Фото без опису адже профілактика сказу тварин – це безпека здоров’я людей!