​​​​​​​Новини Служби у справах дітей

Засідання комісії

25 листопада  2021 року на базі Костринської сільської  ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

16:14 25.11.2021

Патронат над дитиною

Тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

14:34 16.11.2021

МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК

МАЛИЙ ГРУПОВИЙ БУДИНОК – форма влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, альтернатива інтернатному закладу

14:30 16.11.2021

Соціальний захист дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування

Протягом вересня 2021 року, службою у справах дітей Костринської сільської ради разом зі старостами, було проведено рейди «Вулиця» в селах територіальної громади, де проживають діти, які зараховані на цілодобове перебування до Великоберезнянської санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради,з метою організації роботи із забезпечення прав і найкращих інтересів та соціальної підтримки сімей відповідно до їх потреб, подолання або оптимізації обставин, через які виникла потреба  в цілодобовому перебуванні дитини у відповідному закладі.

11:11 30.09.2021

Патронатна сім’я

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім'ї патронатного вихователя.

11:07 30.09.2021

Обстеження умов

18 серпня 2021 року комісією у складі голови Костринської територіальної громади -Черевка В.М., старости с.Люта - Кірик Я.М.,начальником служби у справах дітей - Сивак О.Ю., та  начальником соціального захисту населення - Чурей Ю.Ю., було проведено рейд в с.Люта, були обстежені умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

14:46 19.08.2021

Засідання комісії

29 липня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини  на базі Костринської сільської             ради.

10:05 02.08.2021

Патронат над дитиною

Патронат над дитиною є однією із нововпроваджених форм сімейного виховання в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

11:09 06.07.2021

Послуги для дітей - сиріт

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

08:20 02.07.2021