Оголошення

Від початку війни фахівці Фонду соціального страхування України не призупиняли роботу ні на день, часто виконуючи свої обов’язки попри активні бойові дії, тимчасову окупацію та навіть зруйновані будівлі. Про це Тетяна Михайленко, директор виконавчої дирекції ФССУ, розповіла під час робочої зустрічі із заступником голови правління Фонду Наталією Землянською. Участь у зустрічі також взяв заступник директора Максим Рожанковський.

14:42 17.05.2022

Усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю

Усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю на території Ужгородського району зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану за такими контактами:

15:05 12.05.2022

Прийом заяв

До уваги жителів Костринської територіальної громади: с.Люта, с.Вишка, с.Сіль та с.Домашин. З 20 січня 2022 року прийом заяв для призначення усіх видів соціальних допомог, пільг та субсидій буде здійснюватися старостами по відповідному старостинському округу. Жителям Кострино та Костринська Розтока звертатися у відділ СЗН Костринської сільської ради за адресою: с.Коострино, 47.

10:46 14.01.2022