Спонсорська допомога

Костринська сільська рада та КЗ"Центр Надання Соціальних Послуг" сьогодні отримали спец.автомобіль для транспортування та допомоги людям з обмеженими можливостями, які проживають на території громади. Щиро дякуємо за допомогу партнерам ГО"Ротарі клуб Ужгород-Скала" народному депутату України Михайлу Михайловичу Лаба ,голові Ужгородської РВА Радіону Кіштуленцю! Щиро вдячні за підтримку та допомогу гірським територіальним громадам. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

11:19 07.11.2022

ПРО ЗМІНИ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022           № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року, розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Які зміни у цій сфері очікують громадян?

08:38 01.11.2022

Гуманітарна допомога

Костринська сільська рада висловлює щиру подяку народному депутату України Михайлу Лабі, голові Ужгородської районної військової адміністрації Радіону Кіштулинцю, обласному депутату Лабі Михайлу, обласному благодійному фонду «Дім милосердя» Василю Фенчаку, Благодійній організації «Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів «Співчутття» Станіславу Когутка за надану гуманітарну допомогу у вигляді доски, парт, стільців, якими зможуться користуватися учні Костринської громади. Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи піклується про добробут наших школярів.

15:53 25.10.2022