Привітання з Великоднем.

Вітаю з цим світлим святом. І в цей недільний день хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені і веселі рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб всі жалі і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя.

09:57 30.04.2021

Проведення суботника

Керуючись Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно розпорядження в.о. голови державної адміністрації « Про благоустрій населених пунктів» , проведення акції «Ужгородщина – чисте довкілля», місячника «Чисте узбіччя» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій району та відповідно до розпорядження  голови Костриської сільської ради «Про проведення суботника з благоустрою населених пунктів та підтримання належного санітарного стану на території ради до травневих свят»    27 квітня 2021 року працівниками сільської ради було проведено суботник по впорядкуванню та благоустрою території   Костринського ОТГ По результатам роботи випиляно зарослі дерева, вигребено сухолистя та зібрано сміття.

12:12 28.04.2021